Konzorcijski partnerji projekta

Razvojne inštitucije

  1. ZAVOD RS ZA ŠOLSTVO (ZRSŠ)
  2. UNIVERZA V MARIBORU, FAKULTETA ZA NARAVOSLOVJE IN MATEMATIKO (FNM)
  3. UNIVERZA V MARIBORU, PEDAGOŠKA FAKULTETA (PEF)
  4. PEDAGOŠKI INŠTITUT (PI)

Razvojne srednje šole

  1. VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNI ZAVOD ANTONA MARTINA SLOMŠKA MARIBOR – ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA,
  2. GIMNAZIJA BREŽICE,
  3. GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA Ljubljana,
  4. BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER LJUBLJANA, GIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA
  5. SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA MARIBOR
  6. SREDNJA ŠOLA SLOVENSKA BISTRICA
  7. ŠOLSKI CENTER KRANJ, SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA
  8. ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA, SREDNJA LESARSKA ŠOLA
  9. ŠOLSKI CENTER NOVA GORICA, ELEKTROTEHNIŠKA IN RAČUNALNIŠKA ŠOLA
  10. GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK

 

Razvojne osnovne šole

  1. OSNOVNA ŠOLA HRUŠEVEC-ŠENTJUR
  2. OSNOVNA ŠOLA BISTRICA OB SOTLI
  3. OSNOVNA ŠOLA ČRNA NA KOROŠKEM
  4. OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA BISTRICA
  5. OSNOVNA ŠOLA BREŽICE
  6. OSNOVNA ŠOLA CERKLJE OB KRKI
  7. OSNOVNA ŠOLA BRATOV POLANČIČEV MARIBOR
  8. OSNOVNA ŠOLA BELOKRANJSKEGA ODREDA SEMIČ

Implementacijske srednje šole

  1. GIMNAZIJA CELJE – CENTER
  2. ŠOLSKI CENTER KRANJ, STROKOVNA GIMNAZIJA
  3. GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA
  4. GIMNAZIJA MOSTE, LJUBLJANA
  5. ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA
  6. GIMNAZIJA LITIJA
  7. GIMNAZIJA POLJANE LJUBLJANA
  8. ZAVOD SVETEGA STANISLAVA, ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  9. ŠOLSKI CENTER PTUJ, EKONOMSKA ŠOLA PTUJ
  10. ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA, SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA
  11. GIMNAZIJA IN SREDNJA KEMIJSKA ŠOLA RUŠE
  12. ŠOLSKI CENTER NOVA GORICA, STROJNA PROMETNA IN LESARSKA ŠOLA
  13. EKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA
  14. EKONOMSKA IN TRGOVSKA ŠOLA BREŽICE
  15. LESARSKA ŠOLA MARIBOR
  16. BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER LJUBLJANA, ŽIVILSKA ŠOLA
  17. ŠOLSKI CENTER ŠKOFJA LOKA
  18. SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA
  19. ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC
  20. ŠOLSKI CENTER VELENJE, ELEKTRO IN RAČUNALNIŠKA ŠOLA

Implementacijske osnovne šole:

  1. JAVNI VIZ II. OSNOVNA ŠOLA ROGAŠKA SLATINA
  2. OSNOVNA ŠOLA BOŠTANJ
  3. OSNOVNA ŠOLA FRANCETA PREŠERNA KRANJ
  4. OSNOVNA ŠOLA FRANJA MALGAJA ŠENTJUR
  5. OSNOVNA ŠOLA “BLAŽA KOCENA” PONIKVA
  6. OSNOVNA ŠOLA KOZJE
  7. OSNOVNA ŠOLA LESIČNO
  8. OSNOVNA ŠOLA PODČETRTEK
  9. OSNOVNA ŠOLA BLANCA
  10. OSNOVNA ŠOLA NEZNANIH TALCEV DRAVOGRAD
  11. DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC
  12. OSNOVNA ŠOLA RADLJE OB DRAVI
  13. OSNOVNA ŠOLA MUTA
  14. OSNOVNA ŠOLA RIBNICA NA POHORJU
  15. OSNOVNA ŠOLA JANEZA KUHARJA RAZKRIŽJE
  16. OSNOVNA ŠOLA BELTINCI
  17. OSNOVNA ŠOLA KAJETANA KOVIČA RADENCI
  18. OSNOVNA ŠOLA MIŠKA KRANJCA VELIKA POLANA
  19. DVOJEZIČNA OSNOVNA ŠOLA GENTEROVCI Gonterhazi Ketnyelvu Altalanos Iskola
  20. OSNOVNA ŠOLA POLJANE
  21. OSNOVNA ŠOLA MATIJE ČOPA KRANJ
  22. OSNOVNA ŠOLA SIMONA KOSA Podbrdo
  23. OSNOVNA ŠOLA BRANIK
  24. OSNOVNA ŠOLA COL
  25. OSNOVNA ŠOLA ČEPOVAN
  26. OSNOVNA ŠOLA Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica
  27. OSNOVNA ŠOLA KANAL
  28. OSNOVNA ŠOLA ŠENČUR
  29. OSNOVNA ŠOLA FRAM
  30. OSNOVNA ŠOLA RADA ROBIČA LIMBUŠ
  31. OSNOVNA ŠOLA RAČE
  32. OSNOVNA ŠOLA STANETA ŽAGARJA LIPNICA
  33. OSNOVNA ŠOLA IDRIJA
  34. OSNOVNA ŠOLA DOBROVO
  35. OSNOVNA ŠOLA Bistrica
  36. OSNOVNA ŠOLA JOSIPA VANDOTA Kranjska Gora
  37. OSNOVNA ŠOLA Ivana Cankarja

 

Ostali pomembni podatki o projektu:

Višina skupnih stroškov projekta: 3.280.000,00 €, trajanje projekta: 1.1.2017 – 30.6.2022. Naziv upravičenca: Zavod Antona Martina Slomška, Vrbanska cesta 30, 2000 Maribor.

Vodja projekta: dr. Andrej Flogie